Tagi
armada chorągiew CWM CWM ZHP w Gdyni drużyna drużyny festiwal Gdynia harcerze instruktorzy jacht jachty Jamboree kadry KHDWiŻ konferencja kurs kursy morze mundury muzyka narada patenty pilot polesie prawo projekt PZŻ regaty rejs rejsy rozporządzenie s/y ZAWISZA CZARNY s/y ZJAWA skauci specjalności sport spotkanie stopnie szantowiązałka szanty szkolenie Teliga warsztaty wodniacy wyprawa zhp zlot łódź żeglarstwo

Sezon 2004 w CWM ZHP w Gdyni

Nadesłany przez wroobel 8.12.2003, 8:00:00 (1924 odsłon) Więcej wpisów tego autora
Świat wokół nas

Nowością w sezonie nawigacyjnym 2004 są planowane przez Centrum Wychowania Morskiego ZHP I Harcerskie Żeglarskie Mistrzostwa Polski w klasie Nefryt w terminie 19 - 20 czerwca. Uczestniczyć w nich mogą najlepsze drużyny z danej Chorągwi.Każda Komenda Chorągwi może wystawić tylko jedną reprezentację.

Minimalne wymagania załogi to pełnoletni prowadzący posiadający co najmniej patent sternika jachtowego i jeden załogant ze stopniem żeglarza jachtowego. Wiek załogantów 14-19 lat. Gwarantujemy dobrą zabawę i niezapomniane przeżycia.

Zapraszamy gorąco na regaty i liczymy, że będą pełne obsady z każdej z siedemnastu Chorągwi.

Drugą nowością jest oferta specjalna - tygodniowe rejsy stażowo-szkoleniowe na jachtach MAS i ALDIS - tylko dla członków ZHP za 420zł. W terminach przed i po szkolnych wakacjach - tak by nie kolidować z obozami harcerskimi drużyn: 1-6 i 8-13 czerwca oraz 3-8 i 9-14 września 2004.

Trzecia oferta - masz stopień sternika jachtowego? Zostań I oficerem w pozostałych - wakacyjnych rejsach na MASIE i ALDISIE za pół ceny - 400zł za 9 dni.

Nie ulega natomiast zmianie to, że na wszystkie pozostałe formy działalności CWM harcerze mają 10% zniżkę. Aby uzyskać zniżkę, należy wypełnić Kartę MAS (Morskiej Akcji Szkoleniowej) lub w przypadku czarteru jachtu uzyskać potwierdzenie Komendy Chorągwi.

Centrum Wychowania Morskiego ZHP w Gdyni
Al. Zjednoczenia 7; tel. +58 620 90 37
cwm@zhp.org.pl www.cwm.zhp.org.pl

Ocena: 0.00 (Głosów: 0) | Oceń ten tekst |
Tagi: CWM ZHP w Gdyni   zhp   rejsy   regaty   mistrzostwa   Nefryt   s/y MAS   s/y ALDIS  
Komentarze są własnością ich autorów. Twórcy serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść.