Tagi
armada chorągiew CWM CWM ZHP w Gdyni drużyna drużyny festiwal Gdynia harcerze instruktorzy jacht jachty Jamboree kadry KHDWiŻ konferencja kurs kursy morze mundury muzyka narada patenty pilot polesie prawo projekt PZŻ regaty rejs rejsy rozporządzenie s/y ZAWISZA CZARNY s/y ZJAWA skauci specjalności sport spotkanie stopnie szantowiązałka szanty szkolenie Teliga warsztaty wodniacy wyprawa zhp zlot łódź żeglarstwo

Metoda na Metodę - Specjalności

Zbliża się konferencja, na której musimy zabrać głos
Nadesłany przez panwac 20.10.2012, 9:00:00 (899 odsłon) Więcej wpisów tego autora
Komunikaty

W serwisie Wydziału Specjalności GK ZHP pojawiła się informacja o konferencji metodycznej, od której może zależeć przyszły kształt działania harcerskich drużyn wodnych i żeglarskich. "Metoda na Metodę - Specjalności" to spotkanie, w którym powinny wziąć udział wszystkie osoby zaangażowane w rozwój harcerskiego wodniactwa.W dniu 24 listopada 2012, w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie, odbędzie się konferencja metodyczna na temat pracy ze specjalnością. W jej trakcie poznamy aktualny stan specjalności w ZHP i krytycznie spojrzymy na pracę ze specjalnościami w naszej organizacji.

Wspólnie zastanowimy się m.in. nad tym, co i jak zmienić, co uaktualnić,gdzie szukać nowości, jak wspierać drużynowych drużyn specjalnościowych i szefów klubów oraz drużyny i kluby specjalnościowe.

Efektem naszego spotkania ma być wytyczenie kierunku pracy nad rozwojem i wspieraniem specjalności w naszej organizacji.

Wszystkich zainteresowanych (a w szczególności drużynowych, instruktorów specjalnościowych z poziomu hufca i chorągwi, członków inspektoratów specjalnościowych) udziałem w dyskusji i wspólnej pracy prosimy o wypełnienie ankiety aplikacyjnej (kliknij link) do 17 listopada 2012 r.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres biuro.program[at]zhp.pl.

hm. Emilia Kulczyk-Prus
członek Głównej Kwatery ZHP

 
Więcej informacji:

Ocena: 0.00 (Głosów: 0) | Oceń ten tekst |
Komentarze są własnością ich autorów. Twórcy serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść.