Powitanie Unii Europejskiej na polskich wodach

Data 31.10.2003, 0:00:00 | Temat: W centrum uwagi

Powitanie Unii Europejskiej na polskich wodachWydział Specjalności GK ZHP informuje, iż we współpracy z PZŻ i PTTK w roku 2004 organizowana jest akcja przedsięwzięć wodniackich pod hasłem "Powitanie Unii Europejskiej na polskich wodach w 2004 roku".


Celem przedsięwzięcia jest popularyzacja polskich szlaków i stanic wodnych wśród wodniaków z krajów należących do UE, koordynacja stałych i akcydentalnych międzynarodowych przedsięwzięć wodniackich w naszym kraju, jak również integracja środowiska wodniackiego.
Organizatorów akcji interesuje udostępnienie informacji o harcerskich stanicach wodnych oraz o harcerskich przedsięwzięciach wodniackich z udziałem skautów z regionu europejskiego, a także jak najliczniejszy udział załóg harcerskich w punktach kulminacyjnych akcji.

Najważniejszymi przedsięwzięciami akcji jest uroczysta, międzynarodowa inauguracja we Frankfurcie/Słubicach w dniu 4.07.2004 roku oraz uroczysta gala końcowa na Wiśle koło Płocka 28.07.2004 roku. Przewodniczącym komitetu organizacyjnego jest dh Wojciech Kuczkowski.

 

Szczegółowe informacje u przewodniczącego akcji pod adresem powitanienawodach@interia.pl oraz pod numerem telefonu 0 602 326 233.

Zgłoszenia przedsięwzięć i baz do oficjalnego informatora akcji prosimy kierować na adres
Wydział Specjalności GK ZHP,
ul. Konopnickiej 6,
00-491 Warszawa,
lub też wydzial.specjalnosci@zhp.org.pl

hm. Tomasz Nowak
kierownik Wydziału Specjalności GK ZHP

Ten artykuł pochodzi ze strony WODNIACY
http://woda.jestekstra.pl

URL tej publikacji:
http://woda.jestekstra.pl/modules/news/article.php?storyid=66