Spotkanie Rady Armady Londyn 22-25 III 2oo7

Data 28.03.2007, 11:00:00 | Temat: Seascouts

22-25 marca w Londynie pełnomocnik naczelnika ZHP ds. skautowej Armady 2007 phm. Wiktor Wróblewski spotkał się ze skautami-żeglarzami z Norwegii, Holandii, Belgii oraz Anglii.


Armada 2007 to samorządna i oddolna inicjatywa europejskich skautów wodnych. Ideą Armady jest wspólne, żeglarskie uczczenie 100-lecia skautingu. Rada Armady dyskutowała o wspólnym programie w Ostendzie i dalszej wspólnej żegludze do Anglii. Podczas spotkania z władzami portu omówiono szczegóły nawigacyjne i techniczne wejścia i postoju floty 30 skautowych jachtów w Londynie.

 

Z Polski przygotowuje się 6 jachtów w tym ZAWISZA CZARNY.





Ten artykuł pochodzi ze strony WODNIACY
https://woda.jestekstra.pl

URL tej publikacji:
https://woda.jestekstra.pl/modules/news/article.php?storyid=190