Tagi
armada chorągiew CWM CWM ZHP w Gdyni drużyna drużyny festiwal Gdynia harcerze instruktorzy jacht jachty Jamboree kadry KHDWiŻ konferencja kurs kursy morze mundury muzyka narada patenty pilot polesie prawo projekt PZŻ regaty rejs rejsy rozporządzenie s/y ZAWISZA CZARNY s/y ZJAWA skauci specjalności sport spotkanie stopnie szantowiązałka szanty szkolenie Teliga warsztaty wodniacy wyprawa zhp zlot łódź żeglarstwo

Żałoba w hufcu ZHP Pabianice

Nadesłany przez panwac 12.11.2015, 23:40:00 (690 odsłon) Więcej wpisów tego autora

Natalia Mikołajczyk

We wtorek 10 listopada 2015 roku, w wieku 13 lat odeszła na wieczną wachtę harcerka pabianickiego Hufca ZHP i uczennica gimnazjum w Piątkowisku – Natalia Mikołajczyk. Natalia od 2 lat należała do 16 PHDW Abordaż. Miłość do harcerstwa odziedziczyła po mamie – Annie Mikołajczyk, która jest podharcmistrzem.– Można by powiedzieć, że Natalia z żeglarstwem związana była od urodzenia. Żeglarka z 16 PHDW Abordaż swoją świadomą przygodę na wodach dopiero zaczynała. Miała 13 lat i była w niej ogromna chęć zdobywania świata, oraz przemierzania morskich mil – napisała Oliwia Kruczkowska, komendantka hufca.

Natalia odeszła nagle, we własnym domu. We wtorek źle się poczuła, bolała ją głowa. Prawdopodobnie nikt nie wiedział, że jest ciężko chora. Na ratunek było już za późno.

Komendantka hufca w specjalnym rozkazie ogłosiła 7-dniową żałobę.

Ocena: 0.00 (Głosów: 0) | Oceń ten tekst |
Komentarze są własnością ich autorów. Twórcy serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść.