|
Praca dla sterników / wychowawców | Temat: Praca dla sterników / wychowawców przez zarowa dnia 4.06.2013, 15:24:23
Co roku Agencja Żeglarska Skipper zatrudnia ponad 100 osób kadry żeglarskiej. Jest to doświadczona grupa instruktorów i sterników. Jeśli masz odpowiednie kwalifikacje i chcesz dołączyć do naszej załogi, serdecznie zapraszamy. Z naszą ofertą możesz zapoznać się na stronie http://www.skipper.pl
Oferujemy pracę sternika i wychowawcy kolonijnego na rejsach, obozach i koloniach. Zatrudniamy też MIŻ i IŻ na szkoleniach żeglarskich.
STERNIK I WYCHOWAWCA LATO 2013
Szukamy osób dobrze żeglujących, samodzielnych, odpowiedzialnych, o wysokiej kulturze osobistej i pogodnym usposobieniu, mających dobry kontakt z młodzieżą, rozumiejących zasady panujących na placówkach wypoczynku dzieci i młodzieży.
Wymagania: - wykształcenie wyższe lub średnie (osoby studiujące) - uprawnienia żeglarskie (min. paten żeglarza jachtowego) - uprawnienia wychowawcy na placówkach wypoczynku dzieci i młodzieży - dla kandydatów na sterników szkolących dodatkowo uprawnienia instruktorskie PZŻ (MIŻ lub IŻ) lub instruktora sportu w dziedzinie żeglarstwo - mile widziane dodatkowe umiejętności lub uprawnienia przydatne w organizacji zajęć (np. ratownik WOPR, uprawnienia motorowodne, animatorzy)
Oferujemy: - zgrany, doświadczony i przyjazny zespół współpracowników - wsparcie bosmańskie, zaopatrzeniowe i programowe - ubezpieczenie NNW - wynagrodzenie zależne od zaangażowania w pracę w ramach jasnych kryteriów, określonych przed sezonem - wyżywienie oraz przejazd z Łodzi, Warszawy.
Serdecznie zapraszamy do współpracy. Sternicy którzy do nas dołączyli, zwykle zostają z nami na wiele lat. :)
Zgłoszenia lub pytania proszę kierować: skipper@skipper.pl tel. 517 446 583 Joanna Filipiak-Markiewicz
|
|