Tagi
armada chorągiew CWM CWM ZHP w Gdyni drużyna drużyny festiwal Gdynia harcerze instruktorzy jacht jachty Jamboree kadry KHDWiŻ konferencja kurs kursy morze mundury muzyka narada patenty pilot polesie prawo projekt PZŻ regaty rejs rejsy rozporządzenie s/y ZAWISZA CZARNY s/y ZJAWA skauci specjalności sport spotkanie stopnie szantowiązałka szanty szkolenie Teliga warsztaty wodniacy wyprawa zhp zlot łódź żeglarstwo
Zawartość raportu:*
Kod potwierdzający*

Kliknij tutaj, aby odświeżyć obrazek, jeśli nie jest wystarczająco czytelny.


Wpisz znaki widoczne na obrazku
Kod rozróżnia małe i wielkie litery
Liczba prób, które możesz wykonać: 3
 

Odp.: Zamieszanie wokół CWM

Temat: Odp.: Zamieszanie wokół CWM
przez panwac dnia 11.03.2011, 22:21:04

Cytat:

Oguras pisał(a)):
A co do rozmowy z naczelniczką, to moim zdaniem powinna chyba powiedzieć: "Ty jesteś specjalistą od Związkowego Żeglarstwa więc ufam że wiesz co robisz i mówisz" Czy nie tak?


Oguras, mnie nie było na spotkaniu CKR z Naczelniczką (nie wiem, kto w nim jeszcze uczestniczył)! Z szefową CKR rozmawiałem telefonicznie po tym spotkaniu.

Nie zgodzę się z Tobą, że Naczelniczka powinna mnie uznawać za specjalistę. Jestem tylko liniowym instruktorem, który zrezygnował z działania w KHDWiŻ. Natomiast irytuje mnie, gdy przekazuje się władzom informacje mijające się z prawdą, niepełne, bagatelizujące problemy. Nie tylko nie ułatwia się pracy, co jeszcze bardziej gmatwa i komplikuje.