Tagi
armada chorągiew CWM CWM ZHP w Gdyni drużyna drużyny festiwal Gdynia harcerze instruktorzy jacht jachty Jamboree kadry KHDWiŻ konferencja kurs kursy morze mundury muzyka narada patenty pilot polesie prawo projekt PZŻ regaty rejs rejsy rozporządzenie s/y ZAWISZA CZARNY s/y ZJAWA skauci specjalności sport spotkanie stopnie szantowiązałka szanty szkolenie Teliga warsztaty wodniacy wyprawa zhp zlot łódź żeglarstwo

Kolejne kroki rejestracji: Podstawowy » Uzupełniający

Podstawowy

Nick *
E-mail *
Hasło *
Powtórz hasło *
Nazwa wyświetlana *
Nazwa użytkownika wyświetlana w profilu, np. imię i nazwisko. W odróżnieniu od nicka może zawierać kilka słów.
Strefa czasowa *
Określ strefę czasową dla swojego miejsca zamieszkania. Od tego ustawienia zależy, jak będzie wyświetlana data i czas wstawienia niusa, wpisu na forum, czy pozycji w terminarzu (jeśli jest zainstalowany) w Twoim komputerze.
Warunki rejestracji *
Administratorzy i moderatorzy podejmują starania, mające na celu jak najszybsze usuwanie wszelkich materiałów uznawanych za obraźliwe, jednak nie jest możliwe przeczytanie i stałe kontrolowanie każdej wiadomości.
Dlatego musisz przyjąć do wiadomości, że zawartość każdego wpisu w serwisie wyraża poglądy i opinie jego autora, a nie Administratorów, Moderatorów, czy Webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich samych) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.
Zgadzasz się nie dokonywać wpisów obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby, ani zamieszczać innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili, jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez Twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.
Musisz przyjąć do wiadomości, że tworzenie wielu kont przez tego samego użytkownika nie jest dozwolone. W przypadku wykrycia takiej sytuacji użytkownik i wszystkie jego konta zostaną usunięte.
Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z serwisu. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).

Klikając odnośnik Rejestracja na dole strony zgadzasz się na te warunki.

 
Kod potwierdzający *

Kliknij tutaj, aby odświeżyć obrazek, jeśli nie jest wystarczająco czytelny.


Wpisz znaki widoczne na obrazku
Kod rozróżnia małe i wielkie litery
Liczba prób, które możesz wykonać: 3
*
*
* = Wymagane