Wyślij harcerkę na północ!

Data 2.12.2015, 11:50:00 | Temat: W centrum uwagi

Gosia Sobich

Szansa na dobry uczynek!
Gosia Sobich, harcmistrzyni, żeglarka z "Zawiszy Czarnego" bierze udział w konkursie jednej ze skandynawskich firm, aby móc dołączyć do wyprawy na północ Norwegii. Z Polski będzie mogła pojechać tylko jedna osoba - aby marzenie Gosi się spełniło, potrzeba około 1,5 tysiąca głosów...


Nie potrzeba wiele - wystarczy poświęcić kilka sekund i zagłosować na stronie Fjällräven Polar 2016. Chyba warto, aby harcerze mieli tam swoją reprezentantkę?

 

Słówko od Gosi, prywatnie:

Wyślij mnie na północ! Zagłosuj, udostępnij, poproś znajomych... Ja przywiozę zdjęcia - obiecuję!

Czemu?
Bo mnie nosi! Na północ, ja – znany wśród znajomych „wieczny zmarzluch” - po raz pierwszy trafiłam w tym roku. Miłość od pierwszego wejrzenia! Namiętna, uzależniająca, ale przede wszystkim pełna wyzwań. Majowy rejs po Lofotach, wrześniowe Fiordy i z wody i z góry. Ciągle mało. Fascynacja ludźmi północy: niezwykle gościnnymi, prostymi, pełnymi sympatii oraz ciepłego uśmiechu. Zachwyt nad przestrzenią i krajobrazem, który wciąż widzę, gdy tylko na moment zamykam oczy. Obiecuję przywieżć opowieści i zdjęcia! Cóż, koty w Grecji są przesłodkie, ale...

Kim jestem?
Pasjonat podróży, tych mniejszych i dużych. Zapalony fotograf amator. Nurek, sternik jachtowy, po mieście porusza się tylko na dwóch kółkach. Letnie weekendy spędza na desce z żaglem. Wciąż zastanawia się, jaki sport tym razem wypróbować. Przez lata spedzała czas "w lesie" organizujac i prowadzac obozy skautowe.
Z góry dziekuję za pomoc, głos, rozpropagowanie
Gosia Sobich

 

Głosowanie trwa do 10 grudnia - zostało tylko kilka dni. Wystarczy wejść na stronę Fjällräven Polar 2016, kliknąć, a potem jeszcze zaprosić znajomych, a na czyjejś twarzy pojawi się "banan".

Norwegia - fot. Gosia Sobich.

Ten artykuł pochodzi ze strony WODNIACY
http://woda.jestekstra.pl

URL tej publikacji:
http://woda.jestekstra.pl/modules/news/article.php?storyid=689