Harcerskie wakacje na wodzie!

Data 27.04.2015, 11:40:00 | Temat: Rejsy, wyprawy

Czuwaj!

Szkoła żeglarstwa „Junga” w Gdyni  zaprasza (w szczególności harcerzy, ale nie tylko) do zapisów na wakacyjne rejsy po archipelagu wysp Alandzkich jachtem MONSUN cumującym w marinie w Turku, Finlandia. Zajmujemy się również organizacją krótkich rejsów w obrębie zatoki, które mogą być ciekawą alternatywą zwykłej, weekendowej zbiórki.


Oferta rejsu na archipelag Wysp Alandzkich adresowana jest do dzieci i młodzieży w dwóch grupach wiekowych: 10-13 i 14-17 lat.

 

Cena wynosi 680 zł. i obejmuje zakwaterowanie na jachcie, wyżywienie, opiekę pedagogiczną oraz wykwalifikowanego skippera.

Archipelagi Wysp Alandzkich oraz Saaristo są przeogromne, przepiękne. Wody na tym akwenie są osłonięte skutecznie od wiatru i wysokiej fali. Wiosną i latem białe noce sprawiają że dzień wydłuża się w nieskończoność. Na wybranych wyspach znajdziemy paleniska na grilla , tradycyjne fińskie sauny opalane drewnem, domki z kominkiem na wyłączny użytek umęczonych załóg na żeglarskim szlaku.

Szczegółowe informacje i wole terminy znajdziecie na stronie junga.com.pl/wakacje.php lub pod numerami: 514 487 935; 502 925 593

kontakt mailowy: junga[at]junga.com.pl

 

Czuwaj!

Ten artykuł pochodzi ze strony WODNIACY
http://woda.jestekstra.pl

URL tej publikacji:
http://woda.jestekstra.pl/modules/news/article.php?storyid=658