Szantowiązałka 2003

Data 30.10.2003, 0:00:00 | Temat: Wieści ze środowisk

Szantowiązałka 2003Chciałbym wszystkich wodniaków poinformować że w dniach 6 - 7 grudnia w Łodzi przy ul. Kusocińskiego 116 odbędzie się siedemnasta edycja Łódzkich Spotkań z Piosenką Żeglarską - Szantowiązałka. (ależ ten czas leci...) Z zaproszonych gości zagra EKT Gdynia... i na razie tyle mogę zdradzić.

Zapraszam
phm. Tomasz Miksa
Komendant Szczepu ZHP im. L Teligi


Szczep Harcerskich Drużyn Wodnych im. Leonida Teligi - organizator XVII Łódzkich Spotkań z Piosenką Żeglarską 'SZANTOWIĄZAŁKA' zaprasza Solistów i zespoły wykonujące piosenkę żeglarską oraz szanty do wzięcia udziału w tegorocznej edycji przeglądu, który odbędzie się w dniach 6-7.12.2003 r.

  • W konkursie mogą wziąć udział zespoły oraz soliści, którzy zgłoszą swój udział do dnia 01.12.2003 r. a następnie wezmą udział w próbach mikrofonowych o których terminie zostaną powiadomieni przez organizatorów.
  • Zespoły biorące udział w konkursie powinny zaprezentować repertuar nie odbiegający od tematyki i stylu pieśni morskich jak i współczesnych piosenek żeglarskich.
  • Wykonawcy powinni przygotować trzy utwory, które zostaną zakwalifikowane do udziału w konkursie podczas wcześniejszych prób mikrofonowych, o których terminie zostaną wcześniej poinformowani przez organizatorów
  • Zgłoszenia powinny zawierać: liczbę osób, instrumentarium, informacje dotyczące autorów tekstów, muzyki oraz telefon kontaktowy.

Po uprzednim zgłoszeniu, dla wykonawców spoza Łodzi zapewniamy nocleg.

Drużyny chętne do zaprezentowania się w konkursie prosimy o zgłaszanie się:
pwd. Jarosław Głowacki tel. 0 602 271 243
phm. Tomasz Miksa tel. 0 601 208 334

Ten artykuł pochodzi ze strony WODNIACY
http://woda.jestekstra.pl

URL tej publikacji:
http://woda.jestekstra.pl/modules/news/article.php?storyid=65