Zaproszenie na koncert Cztery Refy Live

Data 10.10.2013, 13:16:37 | Temat: Świat wokół nas

W sobotę 19 października o godz. 18:30 zespół Cztery Refy zaprasza do Łódzkiego Domu Kultury na szczególny koncert muzyki żeglarskiej. Będzie to łódzka premiera ich pierwszego koncertowego albumu pt. „Cztery Refy LIVE w Radiu Łódź”.


W zaproszeniu przesłanym przez Jurka Rogackiego czytamy:
 

Na dwóch płytach znajdą Państwo ponad 30 najbardziej znanych i lubianych utworów Czterech Refów. Wszystkie zostały zarejestrowane na pamiętnym koncercie 10 marca, który Radio Łódź zorganizowało we współpracy z Fundacją Kubryk w studiu im. Henryka Debicha. Z racji ograniczonej liczby miejsc w koncercie tym wzięło udział tylko niewielkie grono fanów, którym dopisało szczęście podczas rezerwacji zaledwie kilkudziesięciu zaproszeń.
 

Koncert promujący płytę odbędzie się w przestronnej Sali Kolumnowej Łódzkiego Domu Kultury więc tym razem miejsca powinno wystarczyć dla wszystkich chętnych. Już dziś warto jednak kupić bilet, bo w przedsprzedaży kosztuje tylko 15 pln (w dniu koncertu w ŁDK bilety będą kosztowały 20 pln). Przedsprzedaż prowadzą Pub Keja, sklep „Ale Jazz” oraz sklep internetowy firmy Joter-Music.
 

Serdecznie polecamy ten koncert. Będzie to doskonała okazja do integracji środowiska łódzkich żeglarzy, spotkania przyjaciół z ostatnich rejsów i być może do zaplanowania kolejnych żeglarskich przygód. Będzie to także okazja do nabycia najnowszej płyty Refów wraz z autografami członków zespołu. A po koncercie tradycyjnie udamy się wspólnie do jednego z łódzkich pubów by w miłym gronie, również przy muzyce na żywo spędzić dalszą część wieczoru.

 

Zapraszamy:

19.10.2013, godz. 18:30,
Łódzki Dom Kultury,

ul. Traugutta 18, Łódź
parter – Sala Kolumnowa

Ten artykuł pochodzi ze strony WODNIACY
http://woda.jestekstra.pl

URL tej publikacji:
http://woda.jestekstra.pl/modules/news/article.php?storyid=567