Metoda na Metodę - Specjalności

Data 20.10.2012, 9:00:00 | Temat: Komunikaty

W serwisie Wydziału Specjalności GK ZHP pojawiła się informacja o konferencji metodycznej, od której może zależeć przyszły kształt działania harcerskich drużyn wodnych i żeglarskich. "Metoda na Metodę - Specjalności" to spotkanie, w którym powinny wziąć udział wszystkie osoby zaangażowane w rozwój harcerskiego wodniactwa.


W dniu 24 listopada 2012, w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie, odbędzie się konferencja metodyczna na temat pracy ze specjalnością. W jej trakcie poznamy aktualny stan specjalności w ZHP i krytycznie spojrzymy na pracę ze specjalnościami w naszej organizacji.

Wspólnie zastanowimy się m.in. nad tym, co i jak zmienić, co uaktualnić,gdzie szukać nowości, jak wspierać drużynowych drużyn specjalnościowych i szefów klubów oraz drużyny i kluby specjalnościowe.

Efektem naszego spotkania ma być wytyczenie kierunku pracy nad rozwojem i wspieraniem specjalności w naszej organizacji.

Wszystkich zainteresowanych (a w szczególności drużynowych, instruktorów specjalnościowych z poziomu hufca i chorągwi, członków inspektoratów specjalnościowych) udziałem w dyskusji i wspólnej pracy prosimy o wypełnienie ankiety aplikacyjnej (kliknij link) do 17 listopada 2012 r.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres biuro.program[at]zhp.pl.

hm. Emilia Kulczyk-Prus
członek Głównej Kwatery ZHP

 
Więcej informacji:

Ten artykuł pochodzi ze strony WODNIACY
http://woda.jestekstra.pl

URL tej publikacji:
http://woda.jestekstra.pl/modules/news/article.php?storyid=458