Tagi
armada chorągiew CWM CWM ZHP w Gdyni drużyna drużyny festiwal Gdynia harcerze instruktorzy jacht jachty Jamboree kadry KHDWiŻ konferencja kurs kursy morze mundury muzyka narada patenty pilot polesie prawo projekt PZŻ regaty rejs rejsy rozporządzenie s/y ZAWISZA CZARNY s/y ZJAWA skauci specjalności sport spotkanie stopnie szantowiązałka szanty szkolenie Teliga warsztaty wodniacy wyprawa zhp zlot łódź żeglarstwo

Zaproszenie na zlot Aqua 2017

Nadesłany przez panwac 3.02.2017, 7:30:00 (653 odsłon) Więcej wpisów tego autora

Aqua 2017

Słowaccy skauci serdecznie zapraszają do udziału w tegorocznym zlocie AQUA 2017 - narodowym słowackim Jamboree wodniackim, na którym mogą też się pojawić reprezentacje z innych krajów, w tym grupy skautów spoza specjalności wodnej.Aqua 2017

Kiedy?

6 - 12 sierpnia 2017

Gdzie?

Sĺňava, Piešťany, Słowacja

Aqua 2017

Program tegorocznego przedsięwzięcia, z jego mottem jest "Podróż do gwiazd," inspirowany jest opowieściami o mitycznych braciach Kastorze i Polluksie, którzy dzięki swoim osiągnięciom zapewnili sobie miejsce w niebie w konstelacji Gemini. Uczestnicy na tydzień przeniosą się w świat legend, w którym będą walczyć ramię w ramię z Jasonem i Argonautami, przeżywając różne przygody i próbując ochronić ich piękną siostrę Helenę.

Aqua 2017

Zlot wypełniony będzie zabawą i ciekawymi zajęciami na wodzie, w trakcie których uczestnicy będą mogli nauczyć się żeglować oraz prowadzić canoe. Planowana też jest wyprawa rzeką oraz wędrówki po okolicy, pozwalające bliżej poznać przyrodę otaczającą pobliski zamek. Nad bezpieczeństwem czuwać będzie wykwalifikowany personel, dzięki któremu możliwy jest udział w zajęciach także dla osob nie oswojonych z wodą.

Aqua 2017

Zainteresowani mogą zgłaszać 10-cio osobowe grupy (z minimum jednym pełnoletnim opiekunem; limit wieku to 12 lat). Zarówno formularz zgłoszeniowy, jak i komplet informacji są dostępne na oficjalnej stronie wydarzenia AQUA 2017.

Aqua 2017

Ocena: 0.00 (Głosów: 0) | Oceń ten tekst |
Tagi: zlot   seascouts   Jamboore   Aqua  
Komentarze są własnością ich autorów. Twórcy serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść.