Tagi
armada chorągiew CWM CWM ZHP w Gdyni drużyna drużyny festiwal Gdynia harcerze instruktorzy jacht jachty Jamboree kadry KHDWiŻ konferencja kurs kursy morze mundury muzyka narada patenty pilot polesie prawo projekt PZŻ regaty rejs rejsy rozporządzenie s/y ZAWISZA CZARNY s/y ZJAWA skauci specjalności sport spotkanie stopnie szantowiązałka szanty szkolenie Teliga warsztaty wodniacy wyprawa zhp zlot łódź żeglarstwo

XXIX Szantowiązałka - półmetek zgłoszeń

Nadesłany przez malgorzata1804 16.11.2015, 23:47:24 (515 odsłon) Więcej wpisów tego autora

Szantowiązałka

Już tylko niecałe dwa tygodnie zostały na zgłoszenie się do udziału w XXIX Festiwalu Piosenki Żegarskiej "Szantowiązałka"! Jeśli jeszcze nie wybraliście piosenki - pośpieszcie się, ale z zgłoszeniem nie musicie czekać do ostatniej chwili!

Wystarczy wypełnić formularz na stronie Szantowiązałki.Warto też pamiętać, że po sobotnim festiwalu dla "starszaków" niedziela, to czas dla naszych najmłodszych! 6 grudnia zapraszamy na Zuchową podróż dookoła świata!

W pierwszej części Zuchowej Szantowiązałki uczestnicy odwiedzą odległe krainy i zbadają najdalsze zakątki świata. W drugiej części gromady mogą zaprezentować się w następujących kategoriach piosenek:

  • Piosenka Wilka Morskiego
  • Piosenka o podróżach dalekich i bliskich

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 27 listopada 2015 roku.

Ocena: 0.00 (Głosów: 0) | Oceń ten tekst |
Tagi: wodniacy   łódź   szanty   festiwal   polesie   szantowiązałka   Teliga   muzyka  
Komentarze są własnością ich autorów. Twórcy serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść.