Tagi
armada chorągiew CWM CWM ZHP w Gdyni drużyna drużyny festiwal Gdynia harcerze instruktorzy jacht jachty Jamboree kadry KHDWiŻ konferencja kurs kursy morze mundury muzyka narada patenty pilot polesie prawo projekt PZŻ regaty rejs rejsy rozporządzenie s/y ZAWISZA CZARNY s/y ZJAWA skauci specjalności sport spotkanie stopnie szantowiązałka szanty szkolenie Teliga warsztaty wodniacy wyprawa zhp zlot łódź żeglarstwo

Szantowiązałkowy rozkład jazdy!

Nadesłany przez malgorzata1804 29.10.2015, 21:00:00 (346 odsłon) Więcej wpisów tego autora

Nasze przygotowania do tegorocznej Szantowiązałki toczą się pełną parą, a jak u Was? Jeśli jeszcze nie zaglądaliście do aktualnego regulaminu festiwalu, przedstawiamy Wam małe przybliżenie.Sobota 5 grudnia:
Rano

Żeglarskie warsztaty + żeglarski escape room na dwóch poziomach trudności:

  • dla harcerzy
  • dla harcerzy starszych i wędrowników.

Całość trwa ok. 2 godzin. Jednorazowa grupa warsztatowa może liczyć 8-10 osób. Koszt udziału w warsztatach - 2 zł od osoby. Liczba miejsc ograniczona!

Popołudnie

Festiwalowe przesłuchania konkursowe oraz koncert zaproszonej Gwiazdy.
Przygotujcie się na daleką wyprawę do groźnego i bezwzględnego ludu Wikingów, który jednak na Morzach i Ocenach nie ma sobie równych!
Kategorie piosenek, w których możecie wystąpić:

  • Po Przygodę
  • Pieśń Pracy
  • Ryk o Północy

Dodatkowo każda występująca drużyna jest proszona o przygotowanie trzyminutowej scenki z życia Brodatych Rogaczy.

Niedziela 6 grudnia:

Zuchowa podróż w 80 dni dookoła świata! W pierwszej części Zuchowej Szantowiązałki uczestnicy odwiedzą odległe krainy i zbadają najdalsze zakątki świata. W drugiej części gromady mogą zaprezentować się w następujących kategoriach piosenek:

  • Piosenka Wilka Morskiego
  • Piosenka o podróżach dalekich i bliskich

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 27 listopada 2015 roku. Zgłaszać możecie się poprzez formularz na naszej stronie internetowej.

Jeśli macie jakieś pytania czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu z organizatorami za pośrednictwem serwisu Szantowiązałki.

Ocena: 0.00 (Głosów: 0) | Oceń ten tekst |
Tagi: wodniacy   łódź   szanty   festiwal   polesie   szantowiązałka   Teliga   muzyka  
Komentarze są własnością ich autorów. Twórcy serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść.