Tagi
armada chorągiew CWM CWM ZHP w Gdyni drużyna drużyny festiwal Gdynia harcerze instruktorzy jacht jachty Jamboree kadry KHDWiŻ konferencja kurs kursy morze mundury muzyka narada patenty pilot polesie prawo projekt PZŻ regaty rejs rejsy rozporządzenie s/y ZAWISZA CZARNY s/y ZJAWA skauci specjalności sport spotkanie stopnie szantowiązałka szanty szkolenie Teliga warsztaty wodniacy wyprawa zhp zlot łódź żeglarstwo

Powitanie Unii Europejskiej na polskich wodach

Nadesłany przez wroobel 31.10.2003, 0:00:00 (2075 odsłon) Więcej wpisów tego autora

Powitanie Unii Europejskiej na polskich wodachWydział Specjalności GK ZHP informuje, iż we współpracy z PZŻ i PTTK w roku 2004 organizowana jest akcja przedsięwzięć wodniackich pod hasłem "Powitanie Unii Europejskiej na polskich wodach w 2004 roku".Celem przedsięwzięcia jest popularyzacja polskich szlaków i stanic wodnych wśród wodniaków z krajów należących do UE, koordynacja stałych i akcydentalnych międzynarodowych przedsięwzięć wodniackich w naszym kraju, jak również integracja środowiska wodniackiego.
Organizatorów akcji interesuje udostępnienie informacji o harcerskich stanicach wodnych oraz o harcerskich przedsięwzięciach wodniackich z udziałem skautów z regionu europejskiego, a także jak najliczniejszy udział załóg harcerskich w punktach kulminacyjnych akcji.

Najważniejszymi przedsięwzięciami akcji jest uroczysta, międzynarodowa inauguracja we Frankfurcie/Słubicach w dniu 4.07.2004 roku oraz uroczysta gala końcowa na Wiśle koło Płocka 28.07.2004 roku. Przewodniczącym komitetu organizacyjnego jest dh Wojciech Kuczkowski.

 

Szczegółowe informacje u przewodniczącego akcji pod adresem powitanienawodach@interia.pl oraz pod numerem telefonu 0 602 326 233.

Zgłoszenia przedsięwzięć i baz do oficjalnego informatora akcji prosimy kierować na adres
Wydział Specjalności GK ZHP,
ul. Konopnickiej 6,
00-491 Warszawa,
lub też wydzial.specjalnosci@zhp.org.pl

hm. Tomasz Nowak
kierownik Wydziału Specjalności GK ZHP

Ocena: 0.00 (Głosów: 0) | Oceń ten tekst |
Tagi: zhp   specjalności   GK   WS   Unia Europejska   powitanie  
Komentarze są własnością ich autorów. Twórcy serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść.

Autor Wątek
komtur
Wysłano: 11.11.2003, 22:15  Uaktualniono: 11.11.2003, 22:15
Szara myszka
Dołączył: 10.11.2003
Skąd:
Liczba wpisów: 10
 Re: Powitanie Unii Europejskiej na polskich wodach
Wodniacką integrację z Unią zaczeliśmy (czyli Stowrzyszenie "Motyka" z Torunia od budowy wpólnej z młodzieżą z niemieckiego BDP w marcu br. Wspólnie budowaliśmy kanadyjki na obozie w Cichem k/Brodnicy (w załączniku przesyłam kilka fotek z budowy). W czerwcu spotkaliśmy się ponownie na Pojezierzu Brodnickim na wodowaniu tych zbudowanych kanadyjek.Na tym spotkaniu zdecydowaliśmy, iż w roku następnym popłyniemy właśnie tymi kanadyjkami z Brodnicy do Berlina. tak składa się, że gdy dh Wojtek będzie otwierał inaugurację to my będziemy już na szlaku ponieważ planujemy rozpoczęcie naszego spływu 26 czerwca to 4 lipca będziemy w okolicach Nakła. Oczywiście załogi będą napewno polsko-niemieckie i może będzie z nami kilku francuzów.
Komtur