Tagi
armada chorągiew CWM CWM ZHP w Gdyni drużyna drużyny festiwal Gdynia harcerze instruktorzy jacht jachty Jamboree kadry KHDWiŻ konferencja kurs kursy morze mundury muzyka narada patenty pilot polesie prawo projekt PZŻ regaty rejs rejsy rozporządzenie s/y ZAWISZA CZARNY s/y ZJAWA skauci specjalności sport spotkanie stopnie szantowiązałka szanty szkolenie Teliga warsztaty wodniacy wyprawa zhp zlot łódź żeglarstwo

Harcerskie wakacje na wodzie!

Rejs w archipelag Wysp Alandzkich
Nadesłany przez franixy 27.04.2015, 11:40:00 (474 odsłon) Więcej wpisów tego autora
Rejsy, wyprawy

Czuwaj!

Szkoła żeglarstwa „Junga” w Gdyni  zaprasza (w szczególności harcerzy, ale nie tylko) do zapisów na wakacyjne rejsy po archipelagu wysp Alandzkich jachtem MONSUN cumującym w marinie w Turku, Finlandia. Zajmujemy się również organizacją krótkich rejsów w obrębie zatoki, które mogą być ciekawą alternatywą zwykłej, weekendowej zbiórki.Oferta rejsu na archipelag Wysp Alandzkich adresowana jest do dzieci i młodzieży w dwóch grupach wiekowych: 10-13 i 14-17 lat.

 

Cena wynosi 680 zł. i obejmuje zakwaterowanie na jachcie, wyżywienie, opiekę pedagogiczną oraz wykwalifikowanego skippera.

Archipelagi Wysp Alandzkich oraz Saaristo są przeogromne, przepiękne. Wody na tym akwenie są osłonięte skutecznie od wiatru i wysokiej fali. Wiosną i latem białe noce sprawiają że dzień wydłuża się w nieskończoność. Na wybranych wyspach znajdziemy paleniska na grilla , tradycyjne fińskie sauny opalane drewnem, domki z kominkiem na wyłączny użytek umęczonych załóg na żeglarskim szlaku.

Szczegółowe informacje i wole terminy znajdziecie na stronie junga.com.pl/wakacje.php lub pod numerami: 514 487 935; 502 925 593

kontakt mailowy: junga[at]junga.com.pl

 

Czuwaj!

Ocena: 0.00 (Głosów: 0) | Oceń ten tekst |
Tagi: rejs   Junga   wakacje   Finlandia   Turku   Wyspy Alandzkie   monsun  
Komentarze są własnością ich autorów. Twórcy serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść.