Tagi
armada chorągiew CWM CWM ZHP w Gdyni drużyna drużyny festiwal Gdynia harcerze instruktorzy jacht jachty Jamboree kadry KHDWiŻ konferencja kurs kursy morze mundury muzyka narada patenty pilot polesie prawo projekt PZŻ regaty rejs rejsy rozporządzenie s/y ZAWISZA CZARNY s/y ZJAWA skauci specjalności sport spotkanie stopnie szantowiązałka szanty szkolenie Teliga warsztaty wodniacy wyprawa zhp zlot łódź żeglarstwo

Pożegnanie Lata 2013

Nadesłany przez navicula 28.08.2013, 8:30:00 (977 odsłon) Więcej wpisów tego autora
Targi, imprezy

Minęła zaledwie chwila jak witaliśmy lato, a już szykujemy się do jego pożegnania. Tradycyjnie tuż po równonocy jesiennej, w ostatni weekend września spotkamy się na Jezioraku, aby pożegnać tegoroczne lato i zaprosić je do powrotu.W tym roku wspólnie z Towarzystwem Miłośników Ziemi Zalewskiej przygotowaliśmy na piątek rajd nawigacyjny po Jezioraku. Startujemy, jak zwykle, w samo południe, w piątek 27 września, na Lipowym Ostrowie.

 

Każdy, kto kiedyś korzystał z mapy i kompasu, nie będzie miał żadnych problemów. Tych, którzy nie mieli takiej okazji, zapraszamy w piątek rano na przyspieszony kurs. Wszelkie wątpliwości rozwieje krótka instrukcja. Wykonując kolejne zadania zdobędziecie niezbędne namiary na kolejne punkty podróży, wszystko na wesoło.

A w sobotę Burmistrz Zalewa zaprasza „po floreny z Zalewa” i wieczór pełen atrakcji - o szczegółach przeczytacie wkrótce na stronie Gminy Zalewo.

 

Wszelkie szczegóły znajdziecie w Regulaminie Wyprawy dołączonym do artykułu, który trzeba uważnie przeczytać. Jak zwykle załogi obowiązują jednolite stroje, a ponieważ lato w tym roku było upalne motywem przewodnim jest czarna Afryka.

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy, udział w imprezie jest otwarty, lecz wymagana jest rejestracja uczestników.

 
Wpisowe tylko 25 zł. Zgłoszenia przesyłajcie do dnia 15 września 2013 r. na adres prezes[at]navicula.org.pl
 
Sławek

Ocena: 0.00 (Głosów: 0) | Oceń ten tekst |
Tagi: rejs   NAVICULA   Kanał Elbląski   Zalewo  
Komentarze są własnością ich autorów. Twórcy serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść.