Tagi
armada chorągiew CWM CWM ZHP w Gdyni drużyna drużyny festiwal Gdynia harcerze instruktorzy jacht jachty Jamboree kadry KHDWiŻ konferencja kurs kursy morze mundury muzyka narada patenty pilot polesie prawo projekt PZŻ regaty rejs rejsy rozporządzenie s/y ZAWISZA CZARNY s/y ZJAWA skauci specjalności sport spotkanie stopnie szantowiązałka szanty szkolenie Teliga warsztaty wodniacy wyprawa zhp zlot łódź żeglarstwo

Jubileuszowa, 25 edycja targów Wiatr i Woda

Nadesłany przez panwac 25.02.2013, 13:50:00 (1073 odsłon) Więcej wpisów tego autora
Targi, imprezy

W dniach od 28 lutego do 3 marca 2013 roku odbędą się w Warszawie 25 targi żeglarskie Wiatr i Woda. W tym roku udział w imprezie potwierdziło ponad 350 wystawców z kraju i zagranicy.Sponsorem jubileuszowej edycji targów WIATR i WODA jest producent odzieży żeglarskiej "Henri Lloyd", obchodzący w tym roku swój złoty jubileusz. Firma zapowiada sporo nowości, w tym m.in. inaugurację kolekcji „360 for see, for life", nowe serie sztormiaków oraz wyroby z rocznicowym logiem. 

 

WIATR i WODA tradycyjnie będą zlokalizowane w halach Centrum Expo XXI, przy ul. Prądzyńskiego w Warszawie. W czwartek, 28 lutego od 10.00 do 15.00 wstęp na targi zarezerwowany jest dla publiczności branżowej, zaproszonych gości i przedstawicieli mediów; pozostali mogą tego dnia zwiedzać targi od 15.00 do 18.00. Godziny otwarcia w pozostałe dni, to:

  • 1 marca (piątek) i 2 marca (sobota): 10.00 - 18.00
  • niedziela 3 marca: 10.00-17.00.

Warszawskie targi WIATR I WODA są największą i najstarszą imprezą wystawienniczą branży sportów wodnych i rekreacji w Polsce - rokroczną zapowiedzią zbliżającego się sezonu. Targi WIATR I WODA 6 lat temu zostały przyjęte w poczet członków INTERNATIONAL FEDERATION OF BOAT SHOW ORGANISERS. Każdego roku Targi WIATR I WODA gromadzą wystawców z Polski, Europy i świata. Odwiedza je wielotysięczne grono miłośników sportu i rekreacji, a także ci, dla których przygoda z aktywnością na wodzie dopiero się zaczyna.

 

Więcej: strona organizatora targów

Ocena: 0.00 (Głosów: 0) | Oceń ten tekst |
Tagi: Warszawa   targi   Wiatr i Woda  
Komentarze są własnością ich autorów. Twórcy serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść.