Tagi
armada chorągiew CWM CWM ZHP w Gdyni drużyna drużyny festiwal Gdynia harcerze instruktorzy jacht jachty Jamboree kadry KHDWiŻ konferencja kurs kursy morze mundury muzyka narada patenty pilot polesie prawo projekt PZŻ regaty rejs rejsy rozporządzenie s/y ZAWISZA CZARNY s/y ZJAWA skauci specjalności sport spotkanie stopnie szantowiązałka szanty szkolenie Teliga warsztaty wodniacy wyprawa zhp zlot łódź żeglarstwo

Harc-foto na Dzień Myśli Braterskiej

Nadesłany przez panwac 30.01.2013, 9:50:00 (778 odsłon) Więcej wpisów tego autora
Wieści ze środowisk

Piotr Jaworski w imieniu Harcerskiego Klubu Ratowniczego z Sierpc zaprasza do wzięcia udziału w inicjatywie, organizowanej na Facebook'u w Dniu Myśli Braterskiej.Czuwaj!
 
Wszyscy mamy lub mieliśmy kiedyś ciekawe, śmieszne, lub ładne zdjęcia w mundurze. Może pora by się do czegoś przydały? W ten wyjątkowy dzień wstaw je jako swoje zdjęcie profilowe. Dlaczego?
 
Wiele osób mówi, że nie wstąpią do harcerstwa, bo nosić mundur to "przypał", bo wygląda się jak "kasztaniak". Wyjdźmy im naprzeciw! Pokażmy, że to nieprawda:)
 
Dodatkowo, ciągle spada liczba harcerzy. Harcerstwo przestaje być popularne, bo mało nas widać. Ewentualni chętni często nie wiedzą ilu w ich otoczeniu, ilu ich znajomych, krewnych jest harcerzami. To także apel do rodziców i starszych pokoleń!
 
W ten jeden weekend bądźmy na facebooku w mundurze i pokażmy ilu nas jest!!!


 

Link do wydarzenia: Harc-foto na Dzień Myśli Braterskiej

Ocena: 0.00 (Głosów: 0) | Oceń ten tekst |
Komentarze są własnością ich autorów. Twórcy serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść.