Tagi
armada chorągiew CWM CWM ZHP w Gdyni drużyna drużyny festiwal Gdynia harcerze instruktorzy jacht jachty Jamboree kadry KHDWiŻ konferencja kurs kursy morze mundury muzyka narada patenty pilot polesie prawo projekt PZŻ regaty rejs rejsy rozporządzenie s/y ZAWISZA CZARNY s/y ZJAWA skauci specjalności sport spotkanie stopnie szantowiązałka szanty szkolenie Teliga warsztaty wodniacy wyprawa zhp zlot łódź żeglarstwo

Opowieści i Pieśni z Kubryku i Wacht

Nadesłany przez panwac 15.01.2013, 1:20:00 (736 odsłon) Więcej wpisów tego autora
Świat wokół nas

Tomasz Marasek i Jerzy Rogacki w imieniu Fundacji Kubryk serdecznie zapraszają na trzeci już koncert i spotkanie w ramach cyklu: "Opowieści i Pieśni z Kubryku i Wacht", które odbędzie się pod koniec stycznia w Łódzkim Domu Kultury przy ulicy Traugutta 18.Kiedy?

26.01.2013 (sobota), godz. 17:00.

Gdzie?

ŁDK, Łódź ul. Traugutta 18, sala 221.

 

Gościem specjalnym będzie żeglarz i reżyser Andrzej Radomiński, który między innymi opowie o swoich przygodach żeglarskich na Darze Młodzieży i na jachcie Spaniel 2 oraz o działalności elitarnego stowarzyszenia Bractwo Wybrzeża - Mesa Kaprów Polskich. Przypomnimy też postać Władysława Wagnera, który jako pierwszy z polskich żeglarzy opłynął świat. Jak zwykle nie zabraknie filmów, zdjęć i niespodzianek. Całość umili występ zespołu Cztery Refy.

 

Więcej wiadomości na stronie zkubrykuiwacht.pl. oraz w zakładce na Facebook'u. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich miłośników kultury marynistycznej oraz proszą o przesłanie tej wiadomości do zaprzyjaźnionych żeglarzy.

Ocena: 0.00 (Głosów: 0) | Oceń ten tekst |
Komentarze są własnością ich autorów. Twórcy serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść.