Tagi
armada chorągiew CWM CWM ZHP w Gdyni drużyna drużyny festiwal Gdynia harcerze instruktorzy jacht jachty Jamboree kadry KHDWiŻ konferencja kurs kursy morze mundury muzyka narada patenty pilot polesie prawo projekt PZŻ regaty rejs rejsy rozporządzenie s/y ZAWISZA CZARNY s/y ZJAWA skauci specjalności sport spotkanie stopnie szantowiązałka szanty szkolenie Teliga warsztaty wodniacy wyprawa zhp zlot łódź żeglarstwo

Zintegrowany kurs STCW w Gdyni

Nadesłany przez panwac 9.12.2012, 22:00:00 (1401 odsłon) Więcej wpisów tego autora
Kursy i szkolenia

Centrum Wychowania Morskiego ZHP w Gdyni informuje, że kolejna edycja zintegrowanego kursu bezpieczeństwa STCW-95 odbędzie się w dniach 14-18 I 2013. Zajęcia będą trwały 5 dni, od poniedziałku do piątku włącznie.Kurs kosztuje 650 PLN (zniżka dla harcerzy i osób które ukończyły staż oficerski na Zawiszy Czarnym - 15 %) i obejmuje koszt szkolenia oraz koszt noclegów dla uczestników w pokojach wieloosobowych w hostelu CWM ZHP w Gdyni. Początek zajęć w poniedziałek godz. 08:00. Zakończenie - piątek 17:00.

 

Równolegle odbywa się kurs odnowieniowy dla osób, którym wygasł certyfikat: termin 15-17 I, koszt 500 PLN, (ze zniżką dla harcerzy i osób które ukończyły staż oficerski na Zawiszy Czarnym - 15 %). Początek zajęć we wtorek godzina 12:00. Zakończenie - czwartek 17:00

 

Zintegrowany kurs bezpieczeństwa (STCW) obejmuje 4 kursy podstawowe:

  1. Indywidualne Techniki Ratunkowe - ITR (IMO 1.19)
  2. Podstawowy Ochrony Przeciwpożarowej (IMO 1.20)
  3. Elementarna Pomoc Medyczna (IMO 1.13)
  4. Bezpieczeństwo Własne i Odpowiedzialność Wspólna (IMO 1.21)

Kurs zintegrowany pozwoli każdemu zapoznać się z wszelkimi szkoleniami zgodnie z wymaganiami Prawidła VI/1 Konwencji STCW.

Każdy z uczestników po pozytywnym zakończeniu szkolenia otrzyma międzynarodowy certyfikat zgodny z wymaganiami programowymi określonymi przez IMO i zawartymi w Konwencji STCW.
Wraz z Morskim Świadectwem Zdrowia certyfikat ten uprawnia do otrzymania zawodowej Książeczki Żeglarskiej.
Oferta skierowana jest do żeglarzy, instruktorów żeglarstwa oraz wszystkich chętnych chcących podnieść swoje umiejętności przydatne zarówno na rejsach amatorskich oraz komercyjnym prowadzeniu jachtów. Taki kurs to nie tylko bezpieczeństwo każdego z nas, ale i wstęp do rzeczywiście profesjonalnego żeglarstwa.
Kurs jest organizowany wspólnie z Ośrodkiem Szkolenia Ratowniczego Fundacji Rozwoju Akademii Morskiej w oraz Urzędem Morskim w Gdyni.

Więcej na stronie CWM ZHP w Gdyni.

Ocena: 0.00 (Głosów: 0) | Oceń ten tekst |
Tagi: CWM ZHP w Gdyni   kursy   szkolenia   STCW  
Komentarze są własnością ich autorów. Twórcy serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść.