Tagi
armada chorągiew CWM CWM ZHP w Gdyni drużyna drużyny festiwal Gdynia harcerze instruktorzy jacht jachty Jamboree kadry KHDWiŻ konferencja kurs kursy morze mundury muzyka narada patenty pilot polesie prawo projekt PZŻ regaty rejs rejsy rozporządzenie s/y ZAWISZA CZARNY s/y ZJAWA skauci specjalności sport spotkanie stopnie szantowiązałka szanty szkolenie Teliga warsztaty wodniacy wyprawa zhp zlot łódź żeglarstwo

Morski Półmaraton Kajakowy dla harcerzy !!!

Nadesłany przez panwac 11.05.2012, 12:00:00 (1085 odsłon) Więcej wpisów tego autora

Logo CWM
Centrum Wychowania Morskiego ZHP w Gdyni przygotowało kolejną propozycję, skierowaną tym razem do wędrowników i instruktorów - harcerską konkurencję w morskim, kajakowym półmaratonie "Trzy Mola", który odbędzie się w początku czerwca na wodnach Zatoki Gdańskiej.

 

Za zajęcie pierwszych trzech miejsc w poszczególnych kategoriach konkurencji uczestnicy otrzymają dyplomy oraz medale. Zwycięzca i zwyciężczyni trasy harcerskiej zostaną nagrodzeni udziałem w rejsie morskim na jednym z harcerskich jachtów.Kajakowy Półmaraton Morski "Trzy Mola", to coroczna impreza organizowana przez Fundację Ratownictwa „Bezpieczni nad wodą”, polegająca na przepłynięciu kajakiem z Gdyni do Gdańska. 
W tym roku Centrum Wychowania Morskiego ZHP jest współorganizatorem imprezy.

 

Zaproszenie do wzięcia udziału w konkurencji harcerskiej w Półmaratonie Morskim na trasie Gdynia – Sopot skierowane jest do wszystkich zainteresowanych osób w wieku "16+". Wyścig zostanie rozegrany w dniu 2 czerwca 2012 (sobota) - start o godzinie 10:45. Półmaraton obejmuje trasę 5 Mm i odbywa się w kilku kategoriach, w tym w kategorii K-H1 (kajaki jednoosobowe – harcerze).

 

Organizatorzy zapewniają odpowiednie kajaki do udziału w zawodach.

 

Zgłoszenia na trasę harcerską należy przesyłać na adres cwm[at]zhp.pl lub bezpośrednio do sekretariatu zawodów - telefonicznie albo listownie na adres:
Klub Wodny „Żabi Kruk”
80-822 Gdańsk
ul. Żabi Kruk 15
tel. 58 305 73 10
mail: biuro[at]3mola.pl
 
Zgłoszenie powinno zawierać: nazwisko, imię, PESEL, nazwę drużyny, adres zamieszkania, telefon kontaktowy, adres e-mail, ew. rezerwacja noclegu (istnieje możliwość zorganizowania noclegów w budynku CWM).

 

Więcej informacji:

Ocena: 0.00 (Głosów: 0) | Oceń ten tekst |
Tagi: harcerze   CWM   kajaki   rywalizacja   rekreacja   półmaraton  
Komentarze są własnością ich autorów. Twórcy serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść.