Tagi
armada chorągiew CWM CWM ZHP w Gdyni drużyna drużyny festiwal Gdynia harcerze instruktorzy jacht jachty Jamboree kadry KHDWiŻ konferencja kurs kursy morze mundury muzyka narada patenty pilot polesie prawo projekt PZŻ regaty rejs rejsy rozporządzenie s/y ZAWISZA CZARNY s/y ZJAWA skauci specjalności sport spotkanie stopnie szantowiązałka szanty szkolenie Teliga warsztaty wodniacy wyprawa zhp zlot łódź żeglarstwo

Zaproszenie na rejs młodzieżowy do St. Malo

Nadesłany przez panwac 24.03.2012, 7:40:00 (1247 odsłon) Więcej wpisów tego autora
Rejsy, wyprawy

Lucyna Mieczkowska serdecznie zaprasza na typowo młodzieżowy, żeglarski rejs szkoleniowy z programem marynistycznym, dedykowany w szczególności osobom w wieku 12-18 lat. Rejs odbędzie się na przełomie czerwca i lipca 2012 roku, jego trasa prowadzi do St. Malo.Termin:

30 czerwca - 7 lipca br.

Jacht:

s/y ZAWISZA CZARNY

Trasa:

Londyn - St.Malo

Program:

Marynistyczny (pieśni, tradycje i zwyczaje morskie) na pokładzie i w portach; do tego możliwość poznania niezwykle ciekawego żeglarsko akwenu.

Prowadzący:

kpt. Waldemar Mieczkowski i jego kadra

Koszt:

2.250,-

W cenę rejsu wchodzi wszystko, co jest dostępne na Zawiszy(opłata kojowa, wyżywienie, ubezpieczenie itp.) + powrót autokarem do GDYNI ze zwiedzaniem po drodze opactwa Mont St.Michel .
Cena nie obejmuje przejazdu do Londynu. Możliwe jest dotarcie na własną rękę, albo skorzystanie z przejazdu szykowanego przez organizatora (najprawdopodobniej autokarem z Trójmiasta, 29 czerwca, pod opieką Pani Lucyny Mieczkowskiej).

Warunki rezerwacji

Kontakt mailowy lub telefoniczny 502-785-795, a następnie zaliczka 900,- ; druga wpłata 800,- do 25.04; trzecia 550,- do 30.05.

Ocena: 0.00 (Głosów: 0) | Oceń ten tekst |
Tagi: s/y ZAWISZA CZARNY   rejsy   morze   młodzież   Londyn  
Komentarze są własnością ich autorów. Twórcy serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść.