Tagi
armada chorągiew CWM CWM ZHP w Gdyni drużyna drużyny festiwal Gdynia harcerze instruktorzy jacht jachty Jamboree kadry KHDWiŻ konferencja kurs kursy morze mundury muzyka narada patenty pilot polesie prawo projekt PZŻ regaty rejs rejsy rozporządzenie s/y ZAWISZA CZARNY s/y ZJAWA skauci specjalności sport spotkanie stopnie szantowiązałka szanty szkolenie Teliga warsztaty wodniacy wyprawa zhp zlot łódź żeglarstwo

Kursy na stopnie żeglarskie w CWM - sezon 2012

Nadesłany przez panwac 11.02.2012, 13:30:00 (997 odsłon) Więcej wpisów tego autora

Logo CWM
Po kilkuletniej przerwie Centrum Wychowania Morskiego ZHP w Gdyni wznowiło działalność szkoleniową, przygotowując na bieżący sezon dość bogatą ofertę obfitującą w różnego rodzaju kursy. O Harcerskich Rejsach Oficerskich pisaliśmy w jednym z poprzednich niusów, dziś czas na dwa kolejne: kurs na stopień sternika jachtowego oraz kurs manewrowania ciężkim jachtem.

 

Na samym wstępie organizator uprzedza, że wszystkie szkolenia zamierza przeprowadzić na najwyższym poziomie, wychodząc poza ramy utartych schematów szkoleniowych. Nacisk ma być położony na nabycie realnych umiejętności uzyskanych w drodze praktycznych ćwiczeń, co ma wyróżniać w przyszłości społeczność żeglarską wyedukowaną pod znakiem CWM ZHP.W ogłoszeniu przesłanym na skrzynkę redakcji vortalu dyrektor CWM zaznacza:

W kursach naszych nie chodzi tylko o zdobycie patentu, ale również, a może przede wszystkim o to żeby absolwenci nasi byli porządnymi oficerami i kapitanami.

Czytelnicy książek Borchardta wiedzą co na morzu znaczy słowo „porządnie”

 

W załączniku do niusa zamieszczamy materiał z opisem poszczególnych szkoleń. Szczegółowe informacje można też znaleźć na stronach:

Szkolenia na stopnie żeglarskie

Kurs manewrowy na dużych jachtach

Ocena: 0.00 (Głosów: 0) | Oceń ten tekst |
Tagi: szkolenie   jacht   kurs   CWM   sternik   manewrówka  
Komentarze są własnością ich autorów. Twórcy serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść.