Tagi
armada chorągiew CWM CWM ZHP w Gdyni drużyna drużyny festiwal Gdynia harcerze instruktorzy jacht jachty Jamboree kadry KHDWiŻ konferencja kurs kursy morze mundury muzyka narada patenty pilot polesie prawo projekt PZŻ regaty rejs rejsy rozporządzenie s/y ZAWISZA CZARNY s/y ZJAWA skauci specjalności sport spotkanie stopnie szantowiązałka szanty szkolenie Teliga warsztaty wodniacy wyprawa zhp zlot łódź żeglarstwo

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Wakacje pod żaglami"

Nadesłany przez panwac 20.01.2012, 17:10:00 (1201 odsłon) Więcej wpisów tego autora
Świat wokół nas

Bałucki Ośrodek Kultury w Łodzi ogłasza Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Wakacje pod żaglami". Jego tematyka, choć odwołuje się do żeglarstwa, daje dość szerokie spektrum możliwości interpretacji.Żeglowanie nie ogranicza się tylko do jednej z letnich rozrywek, choć ten aspekt jest najczęściej przedstawiany. Zawiera w sobie również elementy walki człowieka z potęgą otaczającej przyrody i własnymi słabościami. Odczytywane może być jako metafora drogi, dążenia do celu czy ludzkiego życia.

W konkursie uczestniczą dzieci i młodzież w wieku  7 - 18 lat. Prace plastyczne w dowolnej technice płaskiej (oprócz malarstwa na szkle) i w formacie do 30/40 cm (A3) należy przesłać pod adresem organizatora do 31 stycznia 2012 roku. Podsumowanie konkursu z wystawą prac odbędzie się w Galerii”Ż” BOK „Na Żubardzkiej” w dniu 18 lutego 2012 roku o godz. 15.00. 

Zasady uczestnictwa określa regulamin konkursu, dostępny na stronie organizatora.

 

Konkurs wspierają:

Agencja Żeglarska SKIPPER

Agencja Żeglarska KUBRYK

Sailing Club GlobTourist

Hotel Ibis

Łódzki Okręgowy Związek Żeglarski

Ocena: 0.00 (Głosów: 0) | Oceń ten tekst |
Tagi: żeglarstwo   konkurs   wakacje   żagle   plastyka  
Komentarze są własnością ich autorów. Twórcy serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść.