Tagi
armada chorągiew CWM CWM ZHP w Gdyni drużyna drużyny festiwal Gdynia harcerze instruktorzy jacht jachty Jamboree kadry KHDWiŻ konferencja kurs kursy morze mundury muzyka narada patenty pilot polesie prawo projekt PZŻ regaty rejs rejsy rozporządzenie s/y ZAWISZA CZARNY s/y ZJAWA skauci specjalności sport spotkanie stopnie szantowiązałka szanty szkolenie Teliga warsztaty wodniacy wyprawa zhp zlot łódź żeglarstwo

Zintegrowany kurs STCW

Nadesłany przez panwac 16.09.2011, 14:00:00 (1477 odsłon) Więcej wpisów tego autora
Kursy i szkolenia

CWM ZHP Gdynia organizuje w drugiej połowie września dla kapitanów, oficerów i kadry ośrodka zintegrowany kurs bezpieczeństwa STCW/IMO. Szkolenie jest zorganizowane we współpracy z Ośrodkiem Szkolenia Ratowniczego w oraz Urzędem Morskim w Gdyni.Kurs dla posiadaczy certyfikatu STCW (odnowienie uprawnień):

Odbędzie się w dniach 18-20 X 2011 roku. Zajęcia będą trwały 3 dni, od wtorku od czwartku włącznie. Kurs kosztuje 450 PLN i obejmuje koszt szkolenia oraz koszt noclegów dla uczestników, w pokojach wieloosobowych w hostelu CWM ZHP w Gdyni. 

Kurs dla kadr nie posiadających certyfikatu STCW:

Odbędzie się w dniach 17-21 X 2011 roku - jest przeznaczony dla kapitanów i oficerów s/y Zawisza Czarny oraz kadry CWM ZHP. Zajęcia będą trwały 5 dni, od poniedziałku do piątku włącznie. Kurs kosztuje 550 PLN i obejmuje koszt szkolenia oraz koszt noclegów dla uczestników w pokojach wieloosobowych w hostelu CWM ZHP w Gdyni.

 

Oferowany kurs jest zgodny z wymogami STCW/IMO - ostanie on uzupełniony o elementy istotne dla żeglarstwa i Zawiszy w szczególności.

 

Zgłoszenia przyjmuje sekretariat CWM ZHP w Gdyni pod mailem cwm[at]zhp.pl lub tel./fax 58 620-90-37.

 

Odpowiedzi na pytania udziela szef szkoleń CWM, kpt. Marek Szczypka: szkolenia.cwm[at]zhp.pl.

 

źródło: korespondencja przez dyrektora CWM ZHP, Tomasza Maracewicza.

Ocena: 0.00 (Głosów: 0) | Oceń ten tekst |
Komentarze są własnością ich autorów. Twórcy serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść.