Tagi
armada chorągiew CWM CWM ZHP w Gdyni drużyna drużyny festiwal Gdynia harcerze instruktorzy jacht jachty Jamboree kadry KHDWiŻ konferencja kurs kursy morze mundury muzyka narada patenty pilot polesie prawo projekt PZŻ regaty rejs rejsy rozporządzenie s/y ZAWISZA CZARNY s/y ZJAWA skauci specjalności sport spotkanie stopnie szantowiązałka szanty szkolenie Teliga warsztaty wodniacy wyprawa zhp zlot łódź żeglarstwo

XXV lat Łódzkich Spotkań z Piosenką Żeglarską "Szatowiązałka"

Nadesłany przez sobol 21.06.2011, 11:10:00 (904 odsłon) Więcej wpisów tego autora

Szanty 2011
W dniach 3-4 grudnia 2011 roku SZANTOWIĄZAŁKA świętuje swoje 25 urodziny! To piękny jubileusz zważywszy, że od samego początku festiwal organizują bardzo młodzi ludzie - harcerze szczepu im. Leonida Teligi dla niekoniecznie i nie zawsze młodych widzów i wykonawców.

Z okazji okrągłej rocznicy dla miłośników szant przygotowujemy w tym roku specjalne niespodzianki i staramy się godnie uczcić urodziny naszego już nie młodocianego festiwalu. Bez zmian pozostanie miejsce - po raz kolejny spotkamy się w gościnnych murach Szkoły Podstawowej nr 6 oraz XXXIII LO w Łodzi przy ulicy Kusocińskiego 116, by przez dwa dni wspólnie słuchać, śpiewać i bawić się przy dźwiękach żeglarskiej muzyki.Należy spodziewać się sporej liczby akcentów wodniacko-harcerskich, co nie oznacza, że wykonawcy i widzowie nie związani z harcerstwem w granatowych mundurach są niemile widziani.

 

Przeciwnie!!!

Jak co roku zapraszamy wszystkich wielbicieli irlandzkiej, szkockiej, czy kaszubskiej nuty - atmosfera dobrej zabawy gwarantowana!

Już za chwilę, już niedługo zasypiemy was ogromną liczbą informacji i nowości dotyczących Szantowiązałki. Na naszą stronę internetową szanty.harc.net.pl zapraszamy już teraz!

Sobol

Szantowiązałka - szanty.harc.net.pl

Szantowiązałka na FaceBook

Ocena: 7.00 (Głosów: 3) | Oceń ten tekst |
Tagi: wodniacy   łódź   szanty   festiwal   polesie   szantowiązałka   Teliga   muzyka  
Komentarze są własnością ich autorów. Twórcy serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść.