Tagi
armada chorągiew CWM CWM ZHP w Gdyni drużyna drużyny festiwal Gdynia harcerze instruktorzy jacht jachty Jamboree kadry KHDWiŻ konferencja kurs kursy morze mundury muzyka narada patenty pilot polesie prawo projekt PZŻ regaty rejs rejsy rozporządzenie s/y ZAWISZA CZARNY s/y ZJAWA skauci specjalności sport spotkanie stopnie szantowiązałka szanty szkolenie Teliga warsztaty wodniacy wyprawa zhp zlot łódź żeglarstwo

Warsztaty wodniackie i jesienna narada KHDWiŻ

Nadesłany przez panwac 30.10.2009, 13:20:00 (1029 odsłon) Więcej wpisów tego autora
Komunikaty

W imieniu własnym oraz Kierownika Harcerskich Drużyn Wodnych i Żeglarskich WS GK ZHP serdecznie zapraszam na WARSZTATY WODNIACKIE oraz Jesienną Naradę Kadr Wodnych, które odbędą się podczas XXIII Łódzkich Spotkań z Piosenką Żeglarską SZANTOWIĄZAŁKA.Kiedy?

Tegoroczna Szantowiązałka odbędzie się w drugi weekend grudnia, 12 i 13.12.2009 roku. Warsztaty oraz spotkanie KHDWiŻ zaplanowane są na sobotę, 12.12.2009 roku.

Gdzie?

Budynek Szkoły Podstawowej Nr 6 oraz XXXIII Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi przy ulicy Kusocińskiego 116 (zobacz: Lokalizacja spotkania).

Kto?

Zaproszenie jest skierowane do chorągwianych Pilotów, drużynowych drużyn wodnych oraz wszystkich osób zainteresowanych lub odpowiadających w hufcach i chorągwiach za zagadnienia wychowania wodnego i żeglarskiego.

Program

Informacje o Programie Festiwalu oraz towarzyszących mu atrakcjach sukcesywnie pojawiają się w serwisie Szantowiązałki. Wstępnie przewidujemy następujący przebieg warsztatów:

  1. Blok N (jak Narada) - spotkanie Kierownictwa Harcerskich Drużyn Wodnych i Żeglarskich oraz warsztaty "Dobra drużyna wodna - tworzenie programu i organizacji pracy".
    Moduł skierowany do jest do Pilotów, drużynowych oraz osób zainteresowanych lub odpowiadających za zagadnienia programu wychowania wodnego i żeglarskiego (odbędzie się niezależnie od liczby chętnych, nawet jeśli będzie tylko Kierownik DWiŻ WS GK ZHP i Pilot Chorągwi Łódzkiej). Potrwa od godziny 15:00 do 18:00
  2. Blok J&K - warsztaty animatorów Junga&Kadet "Jak wzbogacić program drużyny wodnej?". Moduł skierowany jest głównie do obecnych i przyszłych kadr drużyn wodnych. Warsztaty odbędą się, jeśli zgłosi się na nie minimum 10 osób chętnych. Planowane rozpoczęcie ok. godziny 13:00, zakończenie najpóźniej na pół godziny przed rozpoczęciem występów konkursowych (17:30). Tematyka na zamówienie - sugerujemy sfery kultury marynistycznej związane ze sztuką (np. sceniczną).

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach i spotkaniu proszone są o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie Festiwalu Szantowiązałka z podaniem liczby osób, nazwy środowiska oraz proponowanej tematyki warsztatów. Ewentualne pytania można też przesyłać na adres mailpilot[at]lodzka.zhp.plTen adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć  

Koszty

Udział w festiwalu, naradzie i warsztatach jest bezpłatny. Uczestnicy dojeżdżają na własny koszt oraz jedzą na swój rachunek.  

Nocleg

Dla chętnych istnieje możliwość zorganizowania noclegu z soboty na niedzielę, wyłącznie pod warunkiem wcześniejszego zgłoszenia. Warunki harcerskie - podłoga, karimata własny śpiwór, własny prowiant, własne zapasowe skarpetki, szczoteczka do zębów itd.  

Do zobaczenia na warsztatach  

CZUWAJ!
hm. Piotr Nowacki kpt.j.
Pilot Chorągwi Łódzkiej ZHP

Ocena: 0.00 (Głosów: 0) | Oceń ten tekst |
Tagi: festiwal   KHDWiŻ   szantowiązałka   Jamboree   spotkanie   warsztaty   kadry   narada   piloci  
Komentarze są własnością ich autorów. Twórcy serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść.