Tagi
armada chorągiew CWM CWM ZHP w Gdyni drużyna drużyny festiwal Gdynia harcerze instruktorzy jacht jachty Jamboree kadry KHDWiŻ konferencja kurs kursy morze mundury muzyka narada patenty pilot polesie prawo projekt PZŻ regaty rejs rejsy rozporządzenie s/y ZAWISZA CZARNY s/y ZJAWA skauci specjalności sport spotkanie stopnie szantowiązałka szanty szkolenie Teliga warsztaty wodniacy wyprawa zhp zlot łódź żeglarstwo

Narada Pilotów 11-III-2oo6 W-wa

Nadesłany przez wroobel 28.02.2006, 0:00:00 (1579 odsłon) Więcej wpisów tego autora
Komunikaty

Kierownik HDW zaprasza Pilotów Chorągwi oraz osoby odpowiedzialne za specjalność wodną i żeglarską w Chorągwiach na roboczą naradę przy okazji odbywających się targów żeglarskich w Warszawie.Zapraszam na spotkanie specjalności wodnej, które odbędzie się w sobotę 11 marca w siedzibie Głównej Kwatery w godz. 11.00-15.00.

Spotkanie będzie miało charakter roboczy więc nie planuję zapraszania gości „specjalnych”.

Na podstawie otrzymanych informacji oraz naszej wiedzy podsumujemy rok 2005 pod względem ilości szkoleń żeglarskich i motorowodnych oraz uzyskanych uprawnień państwowych. Dokonamy też oceny ilości i jakości naszej floty od optymistów i kajaków

po „Zawiszę Czarnego”. Aby tego dokonać przypominam i jeszcze raz proszę o przesłanie informacji o szkoleniach i sprzęcie.

Do 26.02.2006 otrzymałem pełne informacje z Chorągwi Krakowskiej oraz informacje o szkoleniach i imprezach wodnych z Chorągwi Białostockiej, Gdańskiej, Kieleckiej i Mazowieckiej (przypominam o wykazie sprzętu wodnego np. z inwentaryzacji).

Prześlijcie również Wasze plany pracy na rok 2006 oraz imprezy o zasięgu ogólnopolskim, na które chcecie zaprosić innych. Przywieźcie te dane również na spotkanie 11.03.2006.

W sprawach bieżących omówimy plan szkoleń na 2006, program narady pilotów na pokładzie „Zawiszy Czarnego” w dniach 23-24.05.2006 oraz obchody 45-lecia „Zawiszy Czarnego” 17-18.07.2006 w Gdyni.

Czuwaj!
hm. Sławomir Dębicki

Ocena: 0.00 (Głosów: 0) | Oceń ten tekst |
Tagi: KHDWiŻ   narada   Warszawa   targi   GK ZHP   Wiatr i Woda  
Komentarze są własnością ich autorów. Twórcy serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść.