Tagi
armada chorągiew CWM CWM ZHP w Gdyni drużyna drużyny festiwal Gdynia harcerze instruktorzy jacht jachty Jamboree kadry KHDWiŻ konferencja kurs kursy morze mundury muzyka narada patenty pilot polesie prawo projekt PZŻ regaty rejs rejsy rozporządzenie s/y ZAWISZA CZARNY s/y ZJAWA skauci specjalności sport spotkanie stopnie szantowiązałka szanty szkolenie Teliga warsztaty wodniacy wyprawa zhp zlot łódź żeglarstwo


Temat przeglądają:   1 anonim.






"Kurczę po żeglarsku" według kolegi Romana Z.
#1
Webmaster
Webmaster


Wyświetl informacje o użytkowniku
Trafiłem przypadkiem, rozsyłając informacje o naszych tegorocznych rejsach na TTSR. Przeczytałem i... cóż, nie wiem, czy uda się to przygotować na rejsach (może być problem ze składnikami), ale warto zapamiętać na zimowe wieczory.

Cytat:
Kurczaka bardzo starannie umytego układamy na dnie naczynia, najlepiej szklanego. Dodajemy goździki i cynamon, skrapiamy cytryną. Tak przygotowanego kurczaka zalewamy szklanka wina białego, szklanka wina czerwonego, dodając pół litra rumu i pół litra grogu.

Potrawy nie musimy nawet poddawać obróbce cieplnej! Więc idealny na przygotowanie nawet w ciasnym kambuzie !

Kurczaka możliwie jak najszybciej wywalamy za burtę bo jest ... w smaku.
Ale... Sos! Sos! Paluszki lizać!!!

Wysłano: 18.06.2013 19:53
hm. Piotr Nowacki kpt.j.
instruktor Zespołu Pilota Chorągwi Łódzkiej ZHP
instruktor Retmanatu Hufca Łódź-Polesie
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Raport Do góry


Odp.: "Kurczę po żeglarsku" według kolegi Romana Z.
#2
Szara myszka
Szara myszka


Wyświetl informacje o użytkowniku
geniaaaalne! <3

Wysłano: 20.06.2013 23:12
Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Raport Do góry







Możesz przeglądać tematy.
Nie możesz tworzyć nowych tematów.
Nie możesz odpisywać.
Nie możesz edytować swoich wpisów.
Nie możesz kasować swoich wpisów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.
Nie możesz używać klas tematów.
Nie możesz korzystać z tagów HTML.
Nie możesz korzystać z podpisu/sygnatury.
Nie możesz tworzyć plików pdf.
Nie możesz korzystać z opcji wydruku.

[Wyszukiwanie zaawansowane]