Tagi
armada chorągiew CWM CWM ZHP w Gdyni drużyna drużyny festiwal Gdynia harcerze instruktorzy jacht jachty Jamboree kadry KHDWiŻ konferencja kurs kursy morze mundury muzyka narada patenty pilot polesie prawo projekt PZŻ regaty rejs rejsy rozporządzenie s/y ZAWISZA CZARNY s/y ZJAWA skauci specjalności sport spotkanie stopnie szantowiązałka szanty szkolenie Teliga warsztaty wodniacy wyprawa zhp zlot łódź żeglarstwo
Home / Zespół redakcyjny

Zespół redakcyjny

Wydawca

Wydawcą strony jest grupa HarcNetPL TeaM wywodząca się z Harcerskiego Klubu Wodnego "DAL", zrzeszająca w swoich szeregach harcerzy i instruktorów (także osoby prywatne), dla których żeglarstwo jest pasją i sposobem na harcerską przygodę. Niektórzy z nas nadal pełną funkcje instruktorskie, pozostali... wspierają swoją ukochaną działalność na różne sposoby, m.in. dając warunki do tworzenia serwisów tematycznych dotykających szeroko rozumianej aktywności wodnej.

Fizycznie jesteśmy obecni latem podczas Harcerskiej Akcji Letniej, na Szantowiązałce, czasem na zbiórkach (niektórzy z własnymi pociechami). Kiedy planujemy kolejne wakacje, myślami wracamy do minionych chwil, tych sprzed roku, dwóch... i ponad trzydziestu lat.

Redakcja serwisu

Serwis powstał w 2003 roku dzięki wysiłkowi dwóch ówczesnych pilotów chorągwi (łódzkiej i stołecznej): Wiktora Wróblewskiegoi i Wiktora Jędrzejewskiego. W końcu 2004 roku Wiktora Jędrzejewskiego zastąpił Piotr Nowacki, przejmując opiekę nad technicznym rozwojem vortalu.

Aktualnie redakcję internetowego serwisu WODNIACY – ogólnopolskiego vortalu tematycznego harcerzy wodniaków - stanowią:

  • phm. Wiktor Wróblewski – redaktor naczelny Wyślij e-mail
  • hm. Piotr Nowacki – redaktor naczelny/"starszy mechanik" ;-) Wyślij e-mail
  • pwd. Tomasz Kosiewicz - redaktor Wyślij e-mail

wchodzący w skład lub współpracujący z Zespołem Kampanii i Propagandy HKW "Dal". Zespół ten redaguje kilka około-wodniackich serwisów internetowych.

Adres korespondencyjny do redakcji:
Redakcja Internetowego Serwisu WODNIACY
ul. Stefanowskiego 19
90-534 Łódź
Prawa autorskie

Treści i zdjęcia umieszczone na stronie stanowią własność tylko i wyłącznie ich autorów i są przez nich zamieszczane osobiście lub za ich zgodą. Autorzy i wydawcy serwisu działając na jego rzecz występują jako osoby prywatne nie działające na rzecz jakiejkolwiek organizacji, stowarzyszenia, zrzeszenia czy firmy. Kopiowanie i publikacja materiałów serwisu w innych witrynach internetowych i mediach bez zgody właścicieli serwisu lub autorów kopiowanego fragmentu zawartości jest zabronione.

Zarekomenduj tę stronę znajomym! Podgląd wydruku